Sezon 3.5 odc. 2 Tetrykz Reaktywacja: Wojny sneakpeakowe

W najnowszej odsłonie Tetryk'zowie obejrzą Wielką Galę Okrutnych Siewców Sneakpeaków.
Naprzeciw siebie w ringu staną młodziutki, ale obiecujący Klannazizm (O porażek, 7 sneakpeaków) i legendarna bestia zapowiedzi: Wolfpunk vel "My tego Kó#wa Nigdy Nie Wydamy" (68 zapowiedzi, 37 razy nie wydany w tym 39 przez K.O.).
Stawką będzie tytuł mistrza świata w federacji PPE (Polska Pulpa eRPGegowa).
O ile broniący pasa mistrzowskiego Wolfpunk, zajmuje wysoką 2 pozycję w polskim rankingu Nigdy Niewydanych Gier (zaraz po CastleFuckensteinie) i uznawany jest za faworyta tej walki, to specjaliści szacują że Klannazizm będzie starał się dostać do polskiej czołówki i zaskoczy nas swym teoretyczno-nietzscheańskim przygotowaniem i nie zostanie wydany jeszcze przynajmniej przez rok.

Prześlij komentarz

Tetrycy, jak zwykle, RZOMDzOM!

Borejko +12 :-)


l.

Rzondzom to mało powiedziane. One szoncom.

Mimo że czekam z niecierpliwością na Wolsunga i takoż samo na Klanarchię, mimo że zgadzam się z ostatnim postem Darkena (optymista ze mnie, tak), mimo że Klannazizm i Fuckenstein przekraczają moją granicę dobrego smaku – to i tak uśmiałem się prawie do łez...

To, co wyróżnia nasz Tetyków, to właśnie nastawienie na użytkownika - ponieważ Tetrycy są tworzeni przez Tetryków i dla Tetryków. Ale zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

Staszku razi Ciebie"nazizm" czy"Fuckenstein" ale "fetysze" w grach dla młodzieży już nie?
Więcej dystansu, co zawsze zalecam.
Pozdrawiam Stetryczały Tetryk, Ten Który Od Pierwszego Odcinka Nie Wymawia Litery "rz"

Hmm, jakie fetysze? Nie wiem, o co chodzi!

Dystans dystansem, ale akurat te dwa przykłady są dla mnie nieestetyczne. M.in. z tego powodu wolałbym tego posta bez nich.

Nie zmienia to tego, że za cały koncept masz u mnie ciepłe mleko. Zdrowo jest czasem przeczytać dobre szyderstwo z czegoś, co człowiek bardzo polubił i z czym się zdecydowanie zgadza. (Zwłaszcza że znając autorów, nie przypuszczam, aby mogli być urażeni). Myślę, że to jest właśnie dystans. ;-)

Dobranoc!

Gdybyś nie rzucił, Borejko, newsa na bagno, to nie musiałbym zdradzać tych kostek, aż do premiery ;)

http://bagno.wieza.org/story.php?title=Q-Workshop_dla__Kobold_Quarterly_eng

Furiath

Aaa, OK, uświadomiono mi elementarny związek "fetyszy" z Klanarchią. Może to cały dzień korekty (w dodatku mało ambitnej, za to nieźle płatnej) mnie przytępił...

Moim zdaniem "fetysze" mają mniejszy ciężar gatunkowy. Ale nie kruszmy o to kopii – tak jak napisałem, całościowo oceniam Twojego posta wysoko. :-)

Widzisz Staszek jakoś tam Furiath nie narzekał bynajmniej mi in że klannazizmuje, a było to już dawno temu i to na łamach poczytnego ten tego wortaliska.
Jeśli byłoby nie tak - kiepski żart pewnie się nie powtórzyłby, o czym niejednokrotnie wspominałem za czasów mojego udzielania się na wortalu.
Zresztą raz taką rzecz załatwiłem in prv załatwiałem zawsze in prv, pamiętam st lat temu jakąś sytuację z Drozdalem, za którą go przeprosiłem bo źle coś komciomnąłem w nieodpowiednim miejscu i byłem winny.
Ale to inne czasy były wtedy jeszcze wortal nie leciał na łeb na szyję tak w statystykach jak dziś.

@Furiath: Widzisz jaki ten świat mały, a Borejko "gópi" że wypaplał?

Poza tym Nazizm w Klarchii nie wziął się z niczego, a sposobu przedstawiania przez Furiatha różnych elementów gier RPG w sposób, który opisałem na Polterze (nie chce mi się szukać tych archiwum)
czyli
"D&D sesja długa -> źle; CP2020 - >sesja krótka źle Klanarchia ->sesja w sam raz."

Ciekawe: Klannazizm mnie nie ujął, ale z drugiej strony przecież uwielbiam "Allo, allo!" i dowcipy o Stirlitzu. Możliwe, że to moja niekonsekwencja.

Tak czy inaczej, pozostaje mi tylko powtórzyć, że całość jest dwaplusdobra. Przy kubkach do kawy, a zwłaszcza onucach, prawie sobie zaplułem klawiaturę...

(a załatwianie takich rzeczy na privie to oczywiście bardzo słuszna droga).


No, teraz już naprawdę dobranoc! :-)

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget