Polska: Worldwide Dungeons & Dragons Game Day


Dziś przypada drugi z trzech Worldwide Dungeons & Dragons Game Day, ten drugi poświęcony jest Monster Manual 2.
Z samego podziału Game Day D&D na trzy dni już się podśmiewałem - równie dobrze w czasach komuny obok Dnia Milicjanta, mógłby funkcjonować Dzień Ormowca i Dzień Zomowca...
Teraz jeszcze jedna śmiesznostka związana z organizacją tej imprezy dotarła do mnie gdy przyjrzałem się liście wydarzeń w Unii Europejskiej związanych z tym WDDGD.

Rosja organizuje w kilkunastu miejscach wydarzenia, Bułgaria, Czechy w kilku, tylko Kazachstan i Słowacja zgłosiła po jednym sklepie.
Polska jest oczywiście na całkiem dobrej pozycji, gdyż nie zgłosiła żadnego miejsca do obchodzenia tego Dnia "pierwszoligowego" systemu, co stawia ją w niezwykle korzystnej pozycji pośród innych krajów, gdyż święto obchodzone będzie wszędzie i nigdzie.
Zobaczymy czy drugi WWDDGDs odnotuje chociaż oficjalna strona polska, bo z pierwszym zdaje się ze miała problemy natury pewnojakiejś.

PS. Warto poczytać przed kupnem criticalhits.com: MM2 part 1 i MM2 part 2 , zobaczyć Art Gallery, czy choćby blog Nukereala. Albo zobaczyć
Tagi:

Prześlij komentarz

Szlag mnie trafia, że nie wiadomo nic o tych dniach. Chciałbym się kiedyś wybrać, ale co z tego, jeśli informacje docierają do mnie za późno?
Borejko, PS, gdy dowiesz się gdzie i kiedy jest GameDay w Polszy szybko dawaj cynka. ;p

MKRdezign

{facebook#gitgames} {twitter#gitgames} {google-plus#GitgamesBlogspotRPG}

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.
Javascript DisablePlease Enable Javascript To See All Widget